IMPERIAL TOBACCO TÜRKİYE

Çırağan Sarayı’nda İş Ortaklarına

“Hadi Bakkalım” Dedi

 

Bakkallar “Hadi Bakkalım” dedi, proje hayata geçti. Imperial Tobacco Türkiye, iş ortaklarıyla ilişkilerini geliştirmeye yönelik yenilikçi müşteri sadakat programını mobil bir uygulama ile hayata geçirdi.

 

İstanbul Çırağan Sarayı’nda 3 Şubat’ta gerçekleşen gecede Imperial Tobacco Türkiye ekibi geleneksel kanaldaki bayileriyle buluştu. Imperial Tobacco Türkiye Genel Müdürü Fredrik Stahle’nin Imperial Tobacco Türkiye’nin yeni dönem hedeflerini 150 seçkin bayiye anlattığı gecede ilgi odağı ilk kez lanse edilen “Hadi Bakkalım” isimli, sektöründe öncü sadakat programı oldu. “Hadi Bakkalım” bayi sadakat programını beğeniyle karşılayan bayiler boğazın ve güzel müziğin keyfini sürme ve birbirleriyle kaynaşma imkanı buldu.

 

 

Imperial Tobacco Türkiye’nin bakkal, bayi ve marketlere dönük “Hadi Bakkalım” mobil uygulaması 1 Şubat 2016 tarihi itibariyle AppStore ve Google Play üzerinden indirilmeye başlandı. Son kullanıcıyı hedeflemeyen, kapalı devre ve iş ortaklarıyla ilişkileri sağlamlaştıran “Hadi Bakkalım” isimli bu sadakat programı, tüm işlemlerin mobil üzerinden yönetilebilmesi ile diğer bağlılık programlarından farklılaşıyor. İlk etapta Ankara, İzmir ve İstanbul’da seçkin 10.000 bayiye ulaşan program, bir yandan bayilerine uzun vadeli birçok profesyonel fayda sunarak iş hayatlarında onları desteklerken, diğer yandan da “her gün bir sürpriz hediye” mottosuyla bayilerini mutlu etmeyi hedefliyor.