Researcher Dergi

 

Researcher dergi, 2013 yılının temmuz ayında yayın hayatına başlamıştır. Türkiye'nin pazar araştırma dergisi olması amacıyla kurduğumuz bu derginin pazar araştırma sektörünü tüm muhteviyatıyla ele alması amaçlarımız arasındadır.

 

Dergi'de; Dünya'da ve Türkiye'de yapılan çarpıcı araştırma sonuçları, çeşitli pazar araştırması akademisyen- lerinden makaleler, pazar araştırma sektörünü yakından ilgilendiren güncel haberler, sektörde çalışan önemli isimlerin firma transferlerinden oluşan transfer dosyası, pazar araştırma etkinliklerinin tanıtımları, çeşitli sektörlerin ve firmaların pazar araştırma haberleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

 

Vizyonumuz; Pazar Araştırma'yı hem bir sektör olarak hem de bir bilim dalı olarak ele alıp bu alanla ilgili herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.

 

Misyonumuz; Pazar araştırma alanında yayınladığımız bu yayının kapsamını, niteliğini, işlevselliğini ve bilimselliğini maksimum düzeye ulaştırarak saygın sektör dergileri arasında pazar araştırmayı temsilen yer almasını ve bu alanda saygın bir otorite olmasını sağlamaktır.